Úvod a něco o mně

5. února 2018 v 21:08 |  Úvod a o mně
Zdravím, toto je můj první a úvodní článek.
Puf, jsem značně nervózní, co si budeme nalhávat.

Jako první bych vám ráda řekla, že na tomto blogu si nepřečtete nic jiného, než mé názory, pocity nebo příběhy, co se mi staly. V podstatě to bude takový deník, dá se říct.
Snad to alespoň někdo bude číst... snad mě alespoň někdo vyslechne...

Jsem holka, nečekaně. Baví mě psaní příběhů a básní a věnuji se lukostřelbě. Většina mě má za podivína. Jsem tichá, introvertní a tajuplná, ale pro mé dvě nejlepší kamarádky sarkastická a bláznivá.
Jak už jsem psala, většina mě má za podivína, což odkazuje i na mé jediné a ony nejlepší dvě kamarádky, za které bych dala ruku do ohně.

Už podle názvu mého blogu je jasné, že miluji les. Chodím tam často. Je to místo, kde nacházím klid, porozumění a chvíle k odpočinku.
V lese po mě nikdo nekřičí, nenadává mi.
V lese jsou stromy, které nemluví, ale poslouchají.
Proto mám tak ráda les.

Mám jednoho nevlastního bratra, fenu bernského salašnického psa, dvě morčata a tři šneky. Ano, čtete správně, chováme šneky.
Mé nejoblibenější zvíře je vlk a jediný tvor, kterého se štítím, je, jak už jsem řekla, šnek (a možná i trochu brácha). Mám ráda pavouky a snažím se je chránit před babičkou, která je vždycky rozplácne na zdi a zbyde po nich velký a mastný flek.
Nojo, naše babi se s ničím nese*e. :D

Ráda poslouchám hudbu, např. Eminem nebo Red hot chilli peppers. Taky poslouchám Nohavicu, Wagnera a random skladby na klavír. (Dobrá kombinace, co?)
Jsem hrdý masožravec (vegetariáni, střežte se!). Mám ráda knedlovepřozelo, smaženého lososa s bramborovým salátem a špenát. Naopak nesnáším brokolici.

Tak, snad jsem se vám lépe přiblížila. :D

~Vaše Klaudi
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 stories-of-a-chaotic-mind stories-of-a-chaotic-mind | Web | 6. února 2018 v 8:58 | Reagovat

To jsi jako já. Taky miluji lesy a přírodu ale i hřbitovy a urber ( opuštěné domy a místa)

2 Klaudie Klaudie | 6. února 2018 v 9:35 | Reagovat

Hřbitovy nemusím, ale opuštěná místa jsou má oblíbená :) Zkoušela jsem splácat jedno video z opuštěného hotelu, tak kdybyses chtěla mrknout, tak je tady :)
https://www.youtube.com/watch?v=DfP6zhowFFI
[1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama