Nejlepší noc

7. února 2018 v 0:38 |  Záblesky minulosti
S mými dvěma nejlepšími kamarádkami jsme se na konci deváté třídy rozhodly, že u nás uspořádáme přespávačku, ale protože holky měly přísné rodiče, musely jsme říct, že tam bude i má mamka (pche, uvěřili tomu).

Po skončení školy jsme se vydaly k nám, otevřely nějaké piva a hrály Chubby Bunny.

Bylo to moc fajn. Cítila jsem se, že někam patřím, že jsem součástí něčeho nerozlučitelného...

Když se den blížil k šesté hodině, napadlo nás, že vylezeme na střechu. Jenže v našem paneláku, ani v žádném jiném, to nešlo a jediná budova, kam bychom mohly vylézt, byla škola. To bychom ale nebyly my, kdybychom tam opravdu nezkoušely vylézt.
Vzali jsme si mikiny a šly. Žebřík byl celkem vysoko, ale spoluprácí jsme se tam vyšplhaly a naskytl se nám nádherný pohled na večerní město. Nebe už zahalovaly temné mraky a na nebi vykoukly první hvězdy. Byla to nádhera.
Po cestě zpět jsme dělaly blbosti, fotily se a dělaly takové ty puberťácké kraviny. Nikdy předtím jsem nic takového nezažila.
Po příchodu domů jsme zapnuly písničky a začaly na ně rádoby tancovat, což byla celkem sranda vzhledem k našim talentům.
Někdy kolem půl dvanácté v noci jsme se vydaly ven na hřiště a povídaly si. Houpaly jsme se na houpačkách a smály se spolu. Bylo to moc fajn.
Venku jsme byly až do půl třetí do rána. Pak jsme se opět odebraly domů, kde jsme hrály karty. Ano. O půl třetí ráno jsme hrály v malém, jednopokojovém bytě karty. A to jsme nebyly opilé.
Usnuly jsme kolem půl čtvrté ráno.
A o půl sedmé nám zvonil budík do školy. Sice jsme celý den ve vyučování prospaly, ale na tento den/noc nikdy nezapomenu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama